BRAMARKET
Rampy przeładunkowe, uszczelnienia bram, systemy bram - wszystko z jednej ręki.
Technika przeładunku wewnątrz hali
W przypadku rozwiązań stosowanych wewnątrz budynku obserwuje się zjawisko przedostawania się ciepła na zewnątrz przez rampę przeładunkową mimo zamkniętej bramy. W ten sposób w halach, w których utrzymywana jest stała temperatura, dochodzi do zbędnych strat energii – można tego uniknąć dzięki odpowiednio zaprojektowanym rozwiązaniom
Hörmann oferuje w takich sytuacjach bramy montowane przed rampą oraz panel izolacyjny pod rampą przeładunkową. Ta technologia pozwala zredukować straty ciepła w okresach przestoju stacji przeładunkowej. W przypadku hal, w których na ma potrzeby utrzymywania stałej temperatury, wystarczy konwencjonalne rozwiązanie z bramą zamykającą halę montowaną na rampie przeładunkowej.
Technika przeładunku na zewnątrz hali
W rozwiązaniach na zewnątrz budynku rampa przeładunkowa jest montowana w domku przeładunkowym ustawianym przed halą. Brama stanowi zamknięcie hali i ogranicza starty energii, szczególnie w okresie przestoju stacji przeładunkowej. Kolejna korzyść to możliwość wykorzystania całej powierzchni hali aż po samą bramę. To rozwiązanie nadaje się także do remontowanych budynków, gdyż można w nich wybudować kompletną stację przeładunkową bez ponoszenia wysokich nakładów na przebudowę hali.
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRODUKTY MARKI HORMANN?
- Niemiecka solidność marki Hormann, ponad 50 lat doświadczenia.
- Bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
- Wytrzymałe rampy przeładunkowe.
- Energooszczędne domki przeładunkowe.
- Elastyczne uszczelnienia bram.
W celu zapoznania się z pełną ofertą techniczną techniki przeładunku Hormann zapraszamy na stronę producenta.
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat techniki przeładunku?
Skontaktuj się z naszym Doradcą.
Idealne zabezpieczenie szerokich przejazdów.
Przesuwne bramy wjazdowe Hörmann, wykonane ze stabilnych kształtowników stalowych, są dostarczane jako gotowy zestaw do montażu w otworach o szerokości do 12 m. Montując drugą bramę z przeciwległej strony można zamykać otwory o szerokości łącznie 24 m. Konstrukcja bramy jest samonośna.
Zalety bram przesuwnych Hormann:
- Minimum pracy przy fundamentach
- Nie wymaga prowadnic
- Eliminuje zakłócenia związane z oblodzeniem, opadami śniegu czy silnym zabrudzeniem.
Zastawiasz się, czy brama przesuwna Hormann sprawdzi się w Twojej firmie?
Skontaktuj się z naszym Doradcą.
Optymalizacja materiałów i ekonomia działania.
Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.
Zalety bram przemysłowych szybkobieżnych Hormann:
- Profil SoftEdge - bramy szybkobieżne SE Hörmann ze zintegrowanym zabezpieczeniem przeciwkolizyjnym są szczególnie bezpieczne i ekonomicznie.
- Standardowe sterowanie FU - wszystkie bramy szybkobieżne Hörmann są dostępne w wersji standardowej ze sterowaniem z przetwornicą częstotliwości, która zapewnia szybszą, bezpieczną i bardziej oszczędną pracę bramy.
- Zasilanie bezprzewodowe
Zastawiasz się, czy brama szybkobieżna Hormann sprawdzi się w Twojej firmie?
Skontaktuj się z naszym Doradcą.
Solidne i wytrzymałe, z możliwością licznych aranżacji.
Tym, co najbardziej wyróżnia bramy do garaży zbiorczych Hormann są ekonomiczność, niezawodność, bezpieczeństwo działania i ekstremalnie cicha praca, nawet przy dużej częstotliwości używania. Ta praktycznie nie wymagająca konserwacji konstrukcja bramy jest wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi, dzięki czemu otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie.
Zalety bram do garaży zbiorczych Hormann:
- Indywidualna aranżacja
- Maksymalnie cicha praca
Zastawiasz się, czy brama do garażu szeregowego Hormann sprawdzi się w Twoim projekcie?
Skontaktuj się z naszym Doradcą.
Wytrzymałe i niezawodne w trudnych warunkach codziennej eksploatacji.
Prosta konstrukcja bram przemysłowych rolowanych Hörmann z aluminium, stali i stali nierdzewnej sprawia, że urządzenia te są szczególnie ekonomiczne. Po otwarciu niemal nie zajmują miejsca nad otworem, tworząc kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązanie zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali.
Zalety bram przemysłowych rolowanych Hormann:
- Stal „full hard” - są trzykrotnie bardziej odporne na odkształcenia i o 10% bardziej wytrzymałe na zginanie niż profile wykonane ze standardowych materiałów.
- System ZAK® - szczelniej zamykają otwory, podlegają mniejszemu zużyciu, ciszej pracują i zajmują mniej miejsca w nadprożu.
Zastawiasz się, czy brama rolowana Hormann sprawdzi się w Twojej firmie?
Skontaktuj się z naszym Doradcą.