Kompetencja i bogata oferta drzwi dla budownictwa obiektowego.

W szerokiej ofercie drzwi dla budownictwa obiektowego Hormann oferujemy wytrzymałe drzwi wewnętrzne, bezpieczne drzwi do mieszkań, całkowicie przeszklone drzwi biurowe oraz drzwi zewnętrzne z przegrodą termiczną.

W BRAMARKECIE prezentujemy popularne wśród projektantów i architektów serie drzwi dla budownictwa obiektowego:

  • ZK / OIT
  • WAT
  • AZ 40

Ze względu na szereg zalet drzwi ZK Hormann już od wielu lat sprawdzają się w biurach i pomieszczeniach administracyjnych. Są wytrzymałe, odporne na odkształcenia i zniszczenia. Drzwi wewnętrzne OIT zostały opracowane specjalnie z myślą o budynkach przemysłowych i handlowych, zakładach rzemieślniczych, urzędach, szkołach i koszarach wojskowych. W zależności od zakresu zastosowania i stawianych wymagań, oferowane są różne wypełnienia drzwi.

Drzwi przeciwpożarowe o zwiększonej odporności na włamanie z serii WAT Hormann to trafny wybór w przypadku mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Te wytrzymałe stalowe drzwi posiadają standardowo wyposażenie zabezpieczające przed włamaniem i pożarem, dzięki czemu zapewniają mieszkańcom budynku pełne bezpieczeństwo. Różne warianty kolorystyczne i elementy wyposażenia umożliwiają spełnienie wszelkich indywidualnych wymagań.

Seria drzwi AZ 40 Hormann to eleganckie i stabilne aluminiowe drzwi wewnętrzne, których montaż zaleca się szczególnie w przypadku odnawiania i wykańczania na przykład pomieszczeń biurowych i administracyjnych. Wygląd drzwi można harmonijnie dopasować do wystroju wnętrza. Duże przeszklenia drzwi zapewniają jasną i pogodną atmosferę wewnątrz budynku. Te aluminiowe drzwi wewnętrzne spełnią wszystkie oczekiwania użytkowników co do wyposażenia i jakości wykonania.


W celu prezentacji pełnej oferty i możliwości drzwi dla budownictwa obiektowego Hormann, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Skonsultuj się z nami