Połączenie jakości i inteligencji rozwiązania.

Napędy Hörmann do bram skrzydłowych stanowią połączenie jakości, bezpieczeństwa oraz inteligentnej techniki. Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także o podstawowych parametrach, takich jak szerokość i waga skrzydeł, częstotliwość pracy oraz kąt otwarcia.

W BRAMARKECIE oferujemy kilka serii napędów do bram skrzydłowych Hormann:

  • Rotamatic
  • Versamatic
  • Proport D

Proste i nowoczesne wzornictwo napędu ROTAMATIC stanowi idealne dopełnienie pięknej bramy skrzydłowej. Podobnie jak wygląd, wzorcowe są także działanie i bezpieczeństwo użytkowania tego napędu.


Napęd bramy skrzydłowej VERSAMATIC ze zintegrowanym sterowaniem to idealne rozwiązanie także w przypadku nietypowych sytuacji montażowych. Nadaje się na przykład do montażu przy bardzo głębokich słupach bramy; można również wybrać zmienną pozycję montażu i w ten sposób optymalnie dopasować do danej sytuacji. Nie ma potrzeby montażu osobnego sterowania, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i miejsca. Ponadto, napęd VERSAMATIC przekonuje sprawdzoną technologią: można np. indywidualnie ustawiać jego prędkość, co pozwala na uzyskanie równomiernego biegu bramy niezależnie od jej rozmiaru.


Napęd PROPORT D przeznaczony jest do bram dwuskrzydłowych. Maksymalna siła ciągnienia to 800 N. Wyposażony jest w mechanizm synchronicznego otwierania w przypadku skrzydeł o równej szerokości.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH HORMANN?

  1. Bezpieczeństwo: w zamkniętej bramie zabezpieczenie przed podważeniem automatycznie zatrzaskuje się w zderzaku szyny prowadzącej. Brama zostaje natychmiast zaryglowana, co skutecznie uniemożliwia jej podważenie
  2. Niezawodność: dzięki funkcji łagodnego rozruchu i wyhamowania brama otwiera się i zamyka płynnie oraz cicho.
  3. Super szybkość: szybsza o maks. 50 % prędkość otwierania oznacza większe bezpieczeństwo i mniejszy stres podczas wjeżdżania do garażu wychodzącego bezpośrednio na ulicę.
  4. 5 lat gwarancji producenta.

Zastanawiasz się, który model napędu do bramy skrzydłowej  Hormann będzie najlepszy dla Ciebie?
Skonsultuj się z nami.