Rampy przeładunkowe, uszczelnienia bram, systemy bram - wszystko z jednej ręki.

Technika przeładunku wewnątrz hali

W przypadku rozwiązań stosowanych wewnątrz budynku obserwuje się zjawisko przedostawania się ciepła na zewnątrz przez rampę przeładunkową mimo zamkniętej bramy. W ten sposób w halach, w których utrzymywana jest stała temperatura, dochodzi do zbędnych strat energii – można tego uniknąć dzięki odpowiednio zaprojektowanym rozwiązaniom

Hörmann oferuje w takich sytuacjach bramy montowane przed rampą oraz panel izolacyjny pod rampą przeładunkową. Ta technologia pozwala zredukować straty ciepła w okresach przestoju stacji przeładunkowej. W przypadku hal, w których na ma potrzeby utrzymywania stałej temperatury, wystarczy konwencjonalne rozwiązanie z bramą zamykającą halę montowaną na rampie przeładunkowej.

Technika przeładunku na zewnątrz hali

W rozwiązaniach na zewnątrz budynku rampa przeładunkowa jest montowana w domku przeładunkowym ustawianym przed halą. Brama stanowi zamknięcie hali i ogranicza starty energii, szczególnie w okresie przestoju stacji przeładunkowej. Kolejna korzyść to możliwość wykorzystania całej powierzchni hali aż po samą bramę. To rozwiązanie nadaje się także do remontowanych budynków, gdyż można w nich wybudować kompletną stację przeładunkową bez ponoszenia wysokich nakładów na przebudowę hali.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRODUKTY MARKI HORMANN?

  1. Niemiecka solidność marki Hormann, ponad 50 lat doświadczenia.
  2. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
  3. Wytrzymałe rampy przeładunkowe.
  4. Energooszczędne domki przeładunkowe.
  5. Elastyczne uszczelnienia bram.

W celu zapoznania się z pełną ofertą techniczną techniki przeładunku Hormann zapraszamy na stronę producenta.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat techniki przeładunku?
Skontaktuj się z naszym Doradcą.