Solidna konstrukcja w jakości NICE.

Aby brama wjazdowa zapewniała bezkolizyjny komfort użytkowania powinna zostać wyposażona w odpowiedni napęd. NICE, znany i ceniony producent automatyki do bram, oferuje szerokie spektrum możliwości w tym zakresie. Innowacyjne technologie NICE są dostosowane do różnorodnych typów bram skrzydłowych i stanowią połączenie solidności, komfortu i wygody użytkowania z estetycznym designem.

W BRAMARKECIE oferujemy kilka serii napędów do brak skrzydłowych:

  • Too
  • Wingo
  • Toona
  • Hopp
  • Hyke
  • Podziemne

Siłowniki teleskopowe do bram skrzydłowych TOO montowane są na słupku, o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 300 kg i do 4,5 m i ciężarze do 250 kg. Ten model napędu idealnie pasuje do bram posesyjnych. Jest trwały i niezawodny; posiada mocny korpus ciśnieniowy, aluminiowy odlew, epoksydowy lakier, tłoczysko ze stali nierdzewnej. Napęd TOO jest także łatwy w instalacji. Zapewniają to uchwyty mocujące.


Nowoczesne, funkcjonalne napędy do bram dwuskrzydłowych z serii WINGO przeznaczone są do bram o długości skrzydła od 2 m do 3,5 m i ciężarze do 200 kg.


Napędy z serii TOONA to urządzenia trzeciej generacji, bardziej odporne na czynniki atmosferyczne. Wyróżnia je wyjątkowo cicha praca. Posiadają rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS dla wersji 24 V.


Seria HOPP to lekkie siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do posesyjnych bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,4 m i ciężarze do 250 kg, do montażu na szerokich słupkach. Są idealne do pracy intensywnej. Zostały wyposażone w system funkcjonalnego, częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła.


HYKE to siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 200 kg, do montażu na bardzo szerokich słupkach. Nowoczesna trójstopniowa konstrukcja przeniesienia napędu daje olbrzymią moc. Napędy HYKE wyróżnia łatwy montaż i możliwość regulowania długości ramienia.


Zastanawiasz się, który model napędu do bramy skrzydłowej NICE będzie najlepszy dla Ciebie?
Skonsultuj się z nami.